MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 13051295
nr 1305 1295
Hörnskåp
Gustaviansk, Intarsia med stenskiva, Bredd: 75 cm. Djup: 53 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:24:39
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
Den Gustavianska stilen